Moczówka prosta

Forum o chorobie Moczówka Prosta oraz towarzyszących chorobach związanych z niewydolnością przysadki mózgowej.

Dzisiaj jest 18 lip 2018, 16:37

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: brak leków
Awatar użytkownika

Lucy36 pisze:
Elka pisze:
Kati, a co znaczy zaznaczenie żółtym kolorem? Ja wykupuję leki raz na 4 m-ce. Teraz wypadnie mi iść po recepty dopiero w lipcu. Mam Minirin 120 mg na ryczałt jak do tej pory. Czego możemy się znów spodziewać? Bez leku jestem bez życia normalnego tylko WC i kran :(
Pozdrawiam Ela

Hej, ile płacisz za Minirin Melt ? Bo mi 60 mg wypisują go na 30%, więc wychodzi jakieś 31 zł. Za opakowanie 30 szt.

Witaj Lucy36
Za 1 op Minirin Melt 120 mg = 3,20. Miesięcznie zużywam 3 opakowana tj 90 liofilizatów. Bez leku nie mam co odchodzić z pod kranu i pędem do WC. Dla mnie to tragedia.

Tytuł: Re: brak leków

Chodzę po receptę raz na kwartał na 9 opakowań i w czerwcu w hurtowni były 2 opakowania, nasłuchałam się w mojej aptece, od jednej pani mgr, że powinnam brać kilka recept na mniejsze ilości ( i pewnie ganiać z nimi po całej Polsce wrrr). Druga pani bez słowa wzięła receptę i nr telefonu i po tygodniu odebrałam całość. Ja biorę 60tkę płacę większy ryczałt 7,49 czy jakoś tak. Żółtym kolorem jest zaznaczone że przy moczówce prostej przysługuje opłata ryczałtowa, to nie ja wrzucałam. Widocznie u Lucy jest inne rozpoznanie niż moczówka prosta dlatego płaci 30%

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+2godz.