Moczówka prosta

Forum o chorobie Moczówka Prosta oraz towarzyszących chorobach związanych z niewydolnością przysadki mózgowej.

Dzisiaj jest 20 paź 2018, 23:39

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

To jest pewien problem te wielkie opakowania a w srodku parę tableteczek .
Tabletki powinny byc trzymane higienicznie oczywiscie ciężko jest nosić ze sobą ta wielką butlę.
Narazie po kieszeniach sie walają ale czy nie fajny był by bryloczek do kluczy taki jakiś zakręcany ladny specjalny .
Macie coś takiego . Kiedyś widziałem taki bryloczek na kondona zawsze zabezpieczony.
Coś by sie przydało takiego.
Zawsze trzeba je mieć przy sobie jakieś rozwiązania może genialne macie.

W aptece można kupić za ok. 3,5 zł pudełeczko. ma ono 3 przegródki ("rano", "południe", "wieczorem"). Niepotrzebnie jak dla Nas, ale tabletki są z dala od wilgoci, a pudełeczko jest małe i naprawdę praktyczne w użyciu. Polecam :D

O martyska dzieki za odp tylko jakies chińskie to pudełeczko bez popołudnia.
Mi chodzi o coś takiego że idziesz sobie w gaciach samych po plaży i gdzie tu ukryć te butelkę z lekiem .

Ale patrz trochę pogrzebałem i znalazłem chyba ci sie spodoba bo mnie poruszyło.

Patrz
http://www.trendmag.pl/breloczek-skrytka
Specjalne na tabletki i jakie szykowne, kto by nie chciał czegoś takiego, warto chorować.

to jest swietne dla wyczynowców, pełen odlot.
http://just-hike.blogspot.co.uk/2009/07 ... alowy.html

a to specjalne japońskie do komórki
http://www.ubergizmo.com/pl/2007/02/wis ... arstwa.php

jeszcze parę fajnych wyszukałem ale może wam sie nie podoba pomysł .

Wkręciłem sie w te bryloki.
Mówię wam jakie bryloki widziałem nawet znalazłem taki do kluczy co można w nim kaktusa chodować istne wariactwo .
Sprawdze czy uda sie obrazki wlepić . Przedstawię parę fajnych bryloków.

Narazie tyle ale mam jeszcze parę w zanadrzu .

Załączniki:
Komentarz: ten do komurki japoński
mobile-pillbox.jpg
mobile-pillbox.jpg [ 41.56 KiB | Przeglądany 12300 razy ]
Komentarz: ten fajny ale dla pań bo serce ma
888843,16.jpg
888843,16.jpg [ 10.38 KiB | Przeglądany 12300 razy ]
Komentarz: fajny brylok na lek
timthumb.jpeg
timthumb.jpeg [ 17.68 KiB | Przeglądany 12300 razy ]
Komentarz: brylok wyczynowy (ciekawe czy nurkować z nim można)
IMG_2389.jpg
IMG_2389.jpg [ 26.47 KiB | Przeglądany 12300 razy ]
Komentarz: ten brylok jeszcze połówkuje lek . Taka pani szukała tu czegoś takiego
16_AK_MED55.jpg
16_AK_MED55.jpg [ 5.76 KiB | Przeglądany 12300 razy ]
7698b280df352c0746c2c1b9f771e4ab.jpg
7698b280df352c0746c2c1b9f771e4ab.jpg [ 51.72 KiB | Przeglądany 12300 razy ]
Komentarz: też fajny na lek
192407_zu_300dpi.jpg
192407_zu_300dpi.jpg [ 3.45 KiB | Przeglądany 12300 razy ]
28ce860e2c17374a18368b9c5ae996c0.jpg
28ce860e2c17374a18368b9c5ae996c0.jpg [ 22.89 KiB | Przeglądany 12300 razy ]

Fajne gadżety, tylko dla mnie trochę strata pieniędzy :) ja mówiłam bardziej o czymś takim

Załączniki:
pudełeczko.jpg
pudełeczko.jpg [ 2.26 KiB | Przeglądany 12296 razy ]

Ostatnio zmieniony 18 lis 2012, 11:57 przez martyska, łącznie zmieniany 1 raz

Martyska ty jesteś dziewczyną ty do torebki możesz włożyć wszystko (niezły temat damska torebka ), dla Ciebie to plastykowe pudełeczko to nie problem.
Ja upychając te chińskie plastykowe pudełeczko do kieszeni połamał bym je, nie wygląda na solidne.

Z torebką głupio bym wyglądał a brylok to jest dla mnie rozwiązanie.
Dużo podróżuje sie przemieszczam w dziwnych sytuacjach sie znajduję, tzw. życie na walizkach i w bryloku ma nadzieja .

A nie sa one takie drogie ten wyczynowy co zdaje mi sie najbardziej wiarygodny kosztuje coś do 20zł czyli koszt dwóch śniadań. Odpuszczasz te 2 śniadania i już posiadasz darmową dietę + brylok masz. Dwa w jednym.

Awatar użytkownika

nazwa uzytkownika pisze:
Martyska ty jesteś dziewczyną ty do torebki możesz włożyć wszystko (niezły temat damska torebka ), dla Ciebie to plastykowe pudełeczko to nie problem.
Ja upychając te chińskie plastykowe pudełeczko do kieszeni połamał bym je, nie wygląda na solidne.

Dużo podróżuje sie przemieszczam w dziwnych sytuacjach sie znajduję, tzw. życie na walizkach i w bryloku ma nadzieja .

A nie sa one takie drogie ten wyczynowy co zdaje mi sie najbardziej wiarygodny kosztuje coś do 20zł czyli koszt dwóch śniadań. Odpuszczasz te 2 śniadania i już posiadasz darmową dietę + brylok masz. Dwa w jednym.

A nie możesz tego przypinać do paska? Nie połamiesz a i kieszeni nie wypchasz :) Pomyśl o swoim ubraniu gdzie i co można przypiąć. :)

nazwa uzytkownika pisze:

Masz rację :) nie pomyślałam o tym. Ja w ogóle współczuje facetom, że nie noszą torebek. Jest tyle rzeczy, które zawsze trzeba mieć przy sobie...każda kobieta o tym wie :D

Do paska te pudełko przyczepić, że gumą arabską i tak chodzić.
Do paska są takie dla facetów nie wiem jak to sie zwie saszetki ala torebka damska, jak handlarze z krajów związku noszą na kasę Ale ja z miasta jestem .
Tak o innych miejscach pomyślę, ale fakt jest taki ze trzeba je w coś najpierw włożyć by higiena była (brylok) a następnie
w miejsce usadowić. Rozważane miejsca : portfel, buty, na szui wisior i nie wiem co jeszcze .
Chodzi też o coś ze jak zaspany rano wstajesz to nie myśląc automatycznie to bierzesz bo musisz zawsze to przyodziać.

Martyska widzisz faceci to zawsze mają przekopane, pod górę, wy kobiety to za dobrze macie w życiu.
My też byśmy chcieli torebki nosić a siat dźwiganych ze sklepu to już wam zazdroszczę.
Kobiety z torebkami to takie Maggajwery stamtąd wyciągną wszystko co w danej chwili potrzeba.
Choć takie torebki też i wady mają wsysają dużo pieniędzy i szybko nima.

(mam już jedem brylok nie taki jak chciałem ale to faza testu )

Awatar użytkownika

nazwa uzytkownika pisze:
Do paska te pudełko przyczepić, że gumą arabską i tak chodzić.
Do paska są takie dla facetów nie wiem jak to sie zwie saszetki ala torebka damska, jak handlarze z krajów związku noszą na kasę Ale ja z miasta jestem .
Tak o innych miejscach pomyślę, ale fakt jest taki ze trzeba je w coś najpierw włożyć by higiena była (brylok) a następnie
w miejsce usadowić. Rozważane miejsca : portfel, buty, na szui wisior i nie wiem co jeszcze .
Chodzi też o coś ze jak zaspany rano wstajesz to nie myśląc automatycznie to bierzesz bo musisz zawsze to przyodziać.

Martyska widzisz faceci to zawsze mają przekopane, pod górę, wy kobiety to za dobrze macie w życiu.
My też byśmy chcieli torebki nosić a siat dźwiganych ze sklepu to już wam zazdroszczę.
Kobiety z torebkami to takie Maggajwery stamtąd wyciągną wszystko co w danej chwili potrzeba.
Choć takie torebki też i wady mają wsysają dużo pieniędzy i szybko nima.

(mam już jedem brylok nie taki jak chciałem ale to faza testu )

A zapięcie breloka do szlufki spodni? Czy i to nie pasuje? Pomyśl do masz najczęściej na sobie. Podkoszulek na ramiączku i do niego przypięty brelok. To wtedy jak przy piersi... :) I dość higienicznie od strony np. pachy ale nie pod pachą ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.