Moczówka prosta

Forum o chorobie Moczówka Prosta oraz towarzyszących chorobach związanych z niewydolnością przysadki mózgowej.

Dzisiaj jest 18 paź 2017, 9:28

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

A ja mam ostatnio mocno pod górkę. ;) Co raz częściej ganiam i mam problem w dojazdach.

mamacorki i do innych matek . nie badzcie nadopiekuncze . powiem tak . leku trzeba tyle dac by nie bylo takich klopotów . lekarz moze boi sie dziecku przepisac mocniejsze bo nie zna sie i nie widzi dziecka. tragedja jaest jak dziecko sika caly czas. jak sie ma male dawki to czesciej trzeba brac. jak sie jedzie na wycieczke mozna tak wziasc ze nie bedzie sie sikac . przy wzieciu za duzo boli glowa cos z cisnieniem jest radze polezec troche on sie zuzyje i dojdzie sie do normy . to nie jest tak ze stale o tej samej godzinie sie tyle samo bieze. jak dzieciak za dnia spac bedzie to na jednej tabletce przetrwa dluzej. tymi 60 nie przedawkujecie 120 tez nie . dziecko jak za czesto lata to nie ma tego hormonu w dostatecznej ilosci . dzieci z moczowka nie biegaja czesciej do ubikacji jak zdrowe dzieci. w szkole sa przerwy da rade isc na przerwie. nie bujcie sie dawac tego leku to wlasnie hormon ktorego brakuje .

wazne jest to by miala leki przy sobie . tu kiedys poruszalem ale nie widze schowak na leki mam w kilku miejscach ja jatam po swiecie a bez leku nie dal bym rady . juz od duzo lat nie pamietam dnia bez leku. lek daje normalne samopoczucie . przy nie doborze leku spada koncetracja i gozej dziecko moze sie uczyc. przyklad jak juz pisalem moze byc gra komputreowa bez leku nie ugasz tak jak z lekim. szybka strzelanka to juz nie dasz rady
grac jak z lekiem. za malo leku zageszcza slabo mocz . tez nie nalezy drastycznie przesadzac z iloscia leku wiadomo . nie wiem jak kto dawkuje ale jak rano sie bieze to chory wie na jak dlugo starcza. czuje sie jak z ciala z rak woda sciaga sie usta taki posmak jak by pic sie chcialo nie wiem goszkawy czy jak i mocz.
Nie sluchajcie tych ludzi tu co pisza ze choruja ma moczowke i do kibla lataja biezesz lek i nie latasz. jak bym chcial to bym dluzej wytrzymal bez ubikacji jak zdrowy czlowiek . biezesz czesciej lek i nie pojde do ubikacji wcale .te 60 mozna czesciej brac i jest ok tylko tak na prawde one sa za slabe chyba dla wszystkich .

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+2godz.