Moczówka prosta

Forum o chorobie Moczówka Prosta oraz towarzyszących chorobach związanych z niewydolnością przysadki mózgowej.

Dzisiaj jest 16 gru 2017, 13:05

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Witam Wszystkich!
Od 3 lat obserwuję u siebie pojawiające się i ustepujące epizody (3-4 tygodnie) takiej jakby własnie moczówki prostej - wzmożone pragnienie, bardzo duże ilości oddawanego moczu, co pół godz w toalecie. Oczywiście, nie musze dodawać, że jest to bardzo męczące. Zapalenia pęcherza, infekcje -wykluczone.
Taki epizod zdarza mi się raz na rok. Nie wiem jak to interepretować.
Choruję na Hashimoto, mam 42 lata i generalnie własnie jestem dopiero przed badaniami dot. przysadki. Niedawno wyszły mi bardzo niskie poziomy LH i FSH. Lekarka - enodkrynolog- ginekolog poinformowała mnie, że ponieważ estradiol i chormony tarczycy są w normie, musze szukać innego lekarza, specjalisty od przysadki. Można szału dostać w tym kraju.
Dotego dochodzą kłopoty z pamięcią - dosyć szczególne - tracę zdolność przywoływania nazw własnych. Do tego dochodzi fakt, że praktycznie mozna nazwac mnie prawie łysą.
Czuję się jak idiotka. Do tego mój stan psychiczny jest tragiczny. Właście to nazywając po imieniu jest silna depresja.
Oczywiście, wiem, że muszę udać się do lekarza. Ale może pomożecie - dobry specjalista w Warszawie od spraw przysadki.
Z góry dziękuję.

Nie mieszkam w Warszawie więc nie polece lekarza. Ale moja mama ma podobnie z 2 razy w rpku po ok. 2 tyg oddaje często mocz. Przyczyną tego jest zaburzenie pracy nerek (przynajmniej w mamy przypadku) poprostu nerki czasami wydalają więcej moczu. A czym spowodowana jest depresja?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.