Moczówka prosta

Forum o chorobie Moczówka Prosta oraz towarzyszących chorobach związanych z niewydolnością przysadki mózgowej.

Dzisiaj jest 25 lis 2017, 0:11

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Znacie te historie tego lekarza co jako neurolog pierwszy w swiecie postanowil wyciac dziecku cala polkule muzgowa lewa czy prawa .
Dziecko mialo padaczke co chwila uznal on ze to jakis komfikt miedzy dwoma polkulami . to byl skrajny przypadek i wyciol mu jedna cala
polkule i ta polkula co zostala przejala funkcie tej co juz nie ma i dzieciak przetrwal..

roznie bywa .
Do mlodych jak dostaliscie te chorobe to pewno w szoku jestescie . taki koniec swiata.
U mnie jak wszyscy bawili sie na studniowce ja w szpitalu lezalem bo przed matura mnie to zlapalo .
Nikt nie wiedzial ma rodzina nawet nie wie ze mam cos takiego.
udawalem ze luzak jestem na wagary chodze. Po czym sie zebralem zamklem na 2 tygodnie w pokoju nie wychodzilem prawie nie spalem
wszystkiego sie nauczylem i z maty dwa mnajlepsze stopnie byly. moj i kolegi kujona . Troche oszukiwalem.
Da sie zyc z tym . mialem inne troche plany zmienilem je . nie sprawia ci ta choroba najmniejszego problemu . Tylko leki musisz miec odpowiednio ukryte przy sobie. studiowalem poza swym miastem latam wszedzie . Czasem boje sie ze gdzies mi zabiora je na odprawach (raz mialem duze chamstwo na polskim jednym lotnisku) ale leku nie oddal bym choc bym mial zginac.
Biezcie odpowiednie dawki i zainteresujcie sie zdrowym trybem zycia dla konfortu.
A umzec i tak umzecie , czy macie te chorobe czy nie jak kazdy czy was tramwaj potraci czy z dachu spadniecie .
Komfort zycia i blogie zycie . Im wiecej przechodzisz tym silniejszy jestes i poradzisz sobie lepiej pamietaj

aLe cos znalazłem ciekawego niebawem przedstawię .
Całkiem coś z innej beczki ale cos na to

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+2godz.