Moczówka prosta

Forum o chorobie Moczówka Prosta oraz towarzyszących chorobach związanych z niewydolnością przysadki mózgowej.

Dzisiaj jest 25 lis 2017, 13:23

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Edit. Moja prośba anulowana, nie zdawałam sobie sprawy z jej niestosowności. Post usunę. Wybaczcie.
Zdrówka!

O.

Ostatnio zmieniony 31 gru 2015, 11:46 przez olis, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Witaj olis
Handel w necie tym lekiem jest zabroniony, ale nawet gdyby nie był, nie mogłabym Ci pomóc.
To co pisze użytkownik, że nosi się z siatką leku i bierze tyle ile chce to już jest bzdura. Na ten lek musi być recepta, ale żeby ją otrzymać potrzebne jest zaświadczenie od endokrynologa wystawione choć raz w roku do rodzinnego. U mnie zmusza się specjalistę do wystawiania zaświadczenia 2 razy w roku. Problem z podzieleniem się leku jest duży bo ja sama jak jestem w domu staram się przyoszczędzić tak by mieć zapas na dni pracy czy te gorsze dni.
Wiem, że jest to lek drogi, ale sądzę że weterynarz wystawi Ci receptę dla psiaka. Tylko tak mogę Ci pomóc. Przykro mi :(
Pozdrawiam Cię i życzę byś w nowym roku nie miał takich problemów z Minirin 120

PS: NIe znam nikogo kto się z moczówki wyleczył a ja sama choruję od dziecka.

zadna bzdura .
dostaje 10 opakowan w kazdym 30 tabletak i reklamowke dostaje.
NIebawem bede szedl w tym tygodniu to Ci przesle fote.
Nie lubie psa tak pomagac bo nie bede Ci slal wiecznie a poza tym wole ludzi od zwierzat.
Pomimo ze ludzi lubie nie ufam im zawsze mnie zawiedli no czesc nie.
Duzo oszustow ludzie w dzisiejszych czasach godnosci nie maja dla grosza wszystko by zrobiliu.
W mej dalszer rodzinie salony mieli jakies kospetyczne bogaci ale remont chccieli sobie zrobic .
Gdzies na internecie o stronach z pomoca zamiescili ze synek dom spalil i remont potrzeba i kase dostali dziadostwo.
Ja Ci przesle na dowod tego ze przesle tylko jakies dowody mi daj ze pies istnieje z taka choroba .
Poza tym czemu nie pojdziesz do lekarza jak ka pisze .
slij na moj tu kontakt .
Nie chce ci sprzedac wrecze ci prezent na gwiazdke.lko troche u mnie to skaplikowane ale postaram sie

Elka - No i co ze chodzisz 2 razy do roku. jakie ty problemy sobie robisz . To idziesz mowisz ze potrzebne ci wiecej i tyle.
Mowiesz tu osobie u gory ze ma isc do lekarza a moze Ty idz i powiedz ze chcesz wiecej i wszystko po problemach strasznych.

Ostatnio zmieniony 31 gru 2015, 4:56 przez nazwa uzytkownika, łącznie zmieniany 1 raz

Olis a kim ty jestes . Pracujesz w schronisku mam Twój nr żadzwonie do Ciebie.
W sprawie prezentu gwiazdkowego.

Poza tym nielegalne w tym kraju to jest wszystko .
Lanie pod drzewem, picie piwa na trawniku , przejscie przez ulice, ludzie to jakis obóz . Lepiej juz psy tu maja (wolnosc) . Niemcy nam robili obozy a teraz my sami.
polska to taki kraj niewolnikOw zawsze ktos krotko łancuch trzyma .

Olis tylko ciekawe czy ty nie pojdziesz do wiezienia za to , moze tylko w dyby poblicznie Cie zakuja w ramach laskawego i ludzkiego podejscia do sprawy.

Elka i anonimowy kolego dziękuję za życzliwość, mam recepty i diagnozę, po prostu koszty są duże, a czasem komuś zostaje jakaś dawka. Podeszłam do tego praktycznie, zapewne macie rację, że to niestosowne. Działałam wszakże do dobrej wierze.
Również życzę wszystkiego dobrego, zdrowia... i skasuję swoją prośbę. Sorry za kłopot.

p.s. anonimowy kolego, wysłałeś mi tyle smsów ciągiem, że mój system w tel. automatycznie zaklasyfikował Cię jako spam i zablokował :( dzięki za chęć pomocy, ale nie zdawałam sobie, że to może być odebrane jako jakiś proceder zły, także anuluję prośbę i działam jakoś dalej

Ja nie napisalem ze niestosowne . Bede miec niebawem reklamówke tego.
Jak tam sobie chcesz .
Na mnie mozesz liczyc ma za darmo oddam darmo.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.