Moczówka prosta

Forum o chorobie Moczówka Prosta oraz towarzyszących chorobach związanych z niewydolnością przysadki mózgowej.

Dzisiaj jest 18 gru 2017, 16:45

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Witam. Na wstępie zaznaczam że nie mam chęci do życia, każda wycieczka czy cokolwiek innego - przepada. Nie mogę normalnie funkcjonować. Miałem robione badanie moczu, krwi, posiew, cystografie, usg brzucha, byłem u nefrologa, miałem prawie wszystkie badania robione pod kątem infekcji i tak dalej.
Moje objawy to częste oddawanie moczu w dzień (czasem w nocy budze sie co 2-3 godziny ale to czasem - NIE MA REGUŁY).
Są dni, kiedy mogę wytrzymać jakieś 2 godziny, a są takie w których chodze co 15-30 minut (nie zaleznie od mojego stanu psychicznego).
Sikam dużo, kolor moczu to głównie taki przezroczysty, biały. Waga moczu jest głównie w granicy <=1030. W ciągu dnia czasami mogę wylać z siebie mocz do małego żółtego wiaderka.
Nie moge normalnie funkcjonować, nigdzie jechać, spędzać czasu - właśnie przez to.
Lekarze rozłożyli ręcę - ale nikt nie pomyślal o zbadaniu wazopresyny.

Doradzcie mi prosze, co mam teraz zrobic i gdzie moge takie badani wykonac w okolicach Krakowa, mam nadzieje że moje 8 lat męki wkońcu sie zakonczy i bede mogl zyc jako normalny czlowiek, nawet na tych pieprzonych lekach

A jak z piciem u Ciebie?

Szczerze? To pije tylko zimne, jak się napije czegoś ciepłego to to wcale nie gasi pragnienia. Tylko zimna woda/zimne pepsi/zimna herbata. Czasem w nocy wstaje 3-4 razy. I głównie również w nocy wtedy pije cała szklankę zimnej herbaty bo mi się pić strasznie chce i tylko to gasi pragnienie (robie to tak jakby samo z siebie, mimo że chce przestać to po prostu nie mogę).

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.