Moczówka prosta

Forum o chorobie Moczówka Prosta oraz towarzyszących chorobach związanych z niewydolnością przysadki mózgowej.

Dzisiaj jest 18 paź 2017, 23:50

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Cześć, jestem Ila, mam 30 lat z czego ostatnie 3,5 z moczówką (powikłanie po usunięciu torbieli z przysadki). Moja moczówka jest bardzo nierówna - biorę minirin melt w dawce 120. Są okresy lepsze- wtedy wystaczają 2 dawki na dobę i są gorsze 3-4 na dobę. Obecnie przechodzę dziwną burzę - w ciągu 2 tygodni z 3 tabletek, dobiłam dziś do 5:/ dosłownie 3,4 h po zażyciu objawy dają o sobie znać (suchość w ustach + sikanie non stop). Oprócz minirinu przyjmuję od 3 mc tyroksynę na niedoczynność tarczycy - jak myślicie może to mieć jakiś wpływ ? Jestem trochę przerażona tym co się dzieje:/ jutro rano jadę zrobić elektrolity i Tsh, a potem spróbuję się dodzwonić do endo. Miał ktoś tak?

Awatar użytkownika

Ila mam to samo i sama się zastanawiam co jest. Kiedyś przy np. Adiuretin czy Minirin 02 tego nie czułam, obecne leki kiepsko działają i chyba pierwszy raz w życiu marzę o ich zmianie. Biorę na tarczycę Euthyrox N75 po pół tabletki zaś na moczówkę Minirin Melt 60mg choć są za słabe. Są dni kiedy organizm w ogóle na nie reaguje.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.