Moczówka prosta

Forum o chorobie Moczówka Prosta oraz towarzyszących chorobach związanych z niewydolnością przysadki mózgowej.

Dzisiaj jest 18 gru 2017, 12:51

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Witam wszystkich:)
Bardzo się cieszę, że znalazłam to forum, na którym jak widzę coś się dzieję. Liczę na Waszą pomoc, zwłaszcza rodziców chorych dzieci, ale też osób które chorują od dzieciństwa. Córka ma 7 lat, od września chodzi do I klasy, a ja wróciłam do pracy. Córka przyjmuje oczywiście Minirin. Wybaczcie, że nie będę pisać za dużo informacji o nas, ale nie do końca ufam w anonimowość, a nie chcę zaszkodzić swojemu dziecku. W związku z moim powrotem na rynek pracy i większym usamodzielnieniem się córki pojawiły się nowe wyzwania i problemy i o tym chciałabym porozmawiać w innych wątkach.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Ok nie martw się z moczówką się żyje jak się ma leki i dobraną właściwą dawkę.

Co do rodzinnego nie dziwię się ale endokrynolog powinien(a) dokładnie Cię o wszystkim informować.
Dodam tylko do poprzedniego mego postu. W podróżach staram się nic nie pić i nie jeść mokrego czyli owoców :) Odbijam sobie już potem po podróży. Trudno Ci to będzie z dzieckiem ale jak dobrze popracujecie nad metodą "suszenia" się w podróży uda się i Wam pojeździć. :)

Trzymaj się.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.