Moczówka prosta

Forum o chorobie Moczówka Prosta oraz towarzyszących chorobach związanych z niewydolnością przysadki mózgowej.

Dzisiaj jest 18 gru 2017, 12:51

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dzień dobry!

Witajcie ;)

Mam 28 lat, jestem po operacji usunięcia guza przysadki. Już w szpitalu po zabiegu zrobiono mi bilans płynów, ale było wszystko w porządku, więc wypisano mnie "bez objawów moczówki prostej". Potwornie wielkie i niemożliwe do zaspokojenia pragnienie pojawiło się dopiero miesiąc później....

Szybki wyścig po lekarzach, żeby znaleźć gdzieś endokrynologa, który mnie przyjmie na cito, i już - dostałam receptę na Minirin Melt. Pani doktor była jednak dość powściągliwa w wypowiedzi na temat tej choroby, więc mam nadzieję, że od was się dowiem nieco więcej... np. Czy można to skutecznie wyleczyć, czy raczej trzeba brać leki do końca życia? Czy są jakieś szczególne zalecenia, czy na coś trzeba specjalnie uważać?

:)

Administrator
Awatar użytkownika

Siemka! Tak to z tymi lekarzami jest, a później marudzą że ludzie się naczytali o chorobach w internecie...
Odpowiadając na Twoje pytania - niestety w obecnym czasie to nieuleczalne i się nie zapowiada.
Trzeba uważać, żeby nie zapomnieć tabletek jadąc na dwutygodniową wycieczkę do Tajlandii :>

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.