Moczówka prosta

Forum o chorobie Moczówka Prosta oraz towarzyszących chorobach związanych z niewydolnością przysadki mózgowej.

Dzisiaj jest 27 cze 2019, 12:13

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Nie wiem czy powinnam była zakładać nowy temat, ale niezbyt wiedziałam gdzie umieścić nowinę jaką dziś znalazłam w internecie. Nie wiem też czy można link wkleić, pozostawię ten post do dyspozycji. admina. No cóż link poniżej wklejam bo odnosi się do kupna Minirin w aptece przez internet. W aptece w naszych miastach może go brakować a tu, tu powinien być i kto wie ilu z nas z tego skorzysta. Wystarczy wypełnić receptę i wrzucić do koszyka. Jeszcze z tej opcji nie korzystałam. To przypadkowe odkrycie. Była ramka, że lek jest dostępny w internetowej aptece.
Poczytajcie sami.
http://www.doz.pl/leki/p3781-Minirin_aerozol_do_nosa

Pozdrawiam listopadowo :)

Mam nadzieję, że Wam to pomoże. I po to właśnie jest to forum :D dzięki Elka!

Awatar użytkownika

Na doz.pl można zamawiać leki i odebrać w aptece w swoim mieście, dostawa darmowa ;)

Awatar użytkownika

Niestety u mnie duża ilość aptek odmówiła takiej współpracy ja+internet=apteka. Podobno ta akcja trwała wcześniej, ale nie opłacalna bo droga :( Szkoda.

Awatar użytkownika

Wiem, że doz.pl ma swoje apteki. Zamawiając na tej stronie wybierasz aptekę z ich listy, w której chcesz odebrać leki i tam je dostarczają. U mnie w mieście jest kilka, a może i kilkanaście aptek "doz". Ja, jak na razie, mam leki w swojej aptece. Aż się dziwię, że mają bo podobno wszędzie brakuje, nawet lekarz rodzinny mi o tym mówi, a ja mu mówię, że ja mam :D

Awatar użytkownika

Myszka nie strasz mnie bo tylko co zamówiłam w aptece już na grudzień. Niestety jak pisałam co m-c zasuwam po receptę. Jakoś nie chcą dać raz na 2 m-ce. Oby tylko były to juz mniejszy będzie problem.

witam. nie wiem po co wam ten internet, najlepiej sie zaprzyjaźnić w okolicznej aptece i sprowadzają wam na zaś ustalasz by zawsze było choć jedno opakowanie . Im też na takich klientach zależy.
Ela ale nie spodobało mi sie czemu ty co miesiąc po receptę biegasz, przecie na 3 miesiące powinni ci wypisywać.
Czasem trzeba się kłócić, krzyczeć i awanturować. Jak idziesz do lekarza jak myszka to cię traktują jak szaraka ja sie nauczyłem,
jak coś nie po mej myśli z chamstwem się spotykam to reakcja.
Masz prawo mieć na 3 miesiące. Ja czasem mówię ze wyjeżdżam do chin i muszę mieć na dłużej.

że tak się wtrąciłem trochę

Awatar użytkownika

nazwa uzytkownika pisze:
witam. nie wiem po co wam ten internet, najlepiej sie zaprzyjaźnić w okolicznej aptece i sprowadzają wam na zaś ustalasz by zawsze było choć jedno opakowanie . Im też na takich klientach zależy.
Ela ale nie spodobało mi sie czemu ty co miesiąc po receptę biegasz, przecie na 3 miesiące powinni ci wypisywać.
Czasem trzeba się kłócić, krzyczeć i awanturować. Jak idziesz do lekarza jak myszka to cię traktują jak szaraka ja sie nauczyłem,
jak coś nie po mej myśli z chamstwem się spotykam to reakcja.
Masz prawo mieć na 3 miesiące. Ja czasem mówię ze wyjeżdżam do chin i muszę mieć na dłużej.

że tak się wtrąciłem trochę

Dzięki za porady. Właśnie w grudniu jak pójdę wypróbuję tę twoją podpowiedź ale nie do Chin a na dłużej nawet w Polsce. Do nowego rodzinnego idę dopiero drugi raz. Na 3 m-ce? W życiu tak lekko nie miałam.
Jeszcze raz dzięki za wsparcie i podpowiedzi. :)

Awatar użytkownika

Hej witam i wszystkich o lek pytam :)
Czy Minirin w liofilizacie nie uległ zmianie opłat? Wiem że w aerozolu pozostał po 3,20.
Na wszelki wypadek wklejam tu listę na ten rok ważną od 1.01.
http://www.mz.gov.pl/wwwfiles/ma_strukt ... 122012.pdf
Znajduje się o ile dobrze pamiętam pod nazwą desmopresyna w pozycji 8.. (coś tam)

Mam nadzieję że admin się za link nie wkurzy ;)

Administrator
Awatar użytkownika

A czemu miałby się wkurzyć.. Linkujcie do woli ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.