moczowka.pl
https://moczowka.pl/

POMOCY
https://moczowka.pl/viewtopic.php?f=3&t=2201
Strona 1 z 1

Autor:  siele88 [ 20 kwie 2013, 0:07 ]
Tytuł:  POMOCY

WITAM JESTEM Z PIOTRKOWA TRYB I POTRZEBUJE POMOCY MOJA MAMA JEST PO OPERACJI TĘTNIAK WRÓCIŁA NIE DAWNO DO DOMU OPERACJA SIE UDAŁA I TAK DALEJ LEKARZ DAŁ NAM SKIEROWANIE DO ENDOKRYNOLOGA BO STWIERDZONO U NIEJ MOCZÓWKĘ PROSTĄ BYLIŚMY JUŻ U PARU ENDOKRYNOLOGÓW W PIOTRKOWIE ALE KAŻDY ROBIŁ MINY I NIE WIEDZIAŁ CO POWIEDZIEĆ JEDEN KAZAŁ ZROBIĆ BADANIE OKSYTOCYNY I PRZYJŚĆ ALE SAM TEZ NIE WIEDZIAŁ GDZIE TAKIE BADANIE SIE WYKONUJE DZWONIŁEM WSZĘDZIE CHYBA I NIKT NIC NIEWIE I KAŻDY JEST ZDZIWIONY BO MÓWIĄ ZE TAKIE BADANIE TO SIE ROBI KOBIETĄ W CIĄŻY SKORO LEKARZ ZLECA TAKIE BADANIE ZROBIĆ TO CHYBA WIE CO MÓWI ALE MI SIE WYDAJE JAK BY SIE NA TYM NIE ZNALI WIEDZ POTRZEBUJE JAKIEGOŚ DOBREGO LEKARZA CO BY SIE ZNAŁ NA TYM NAJLEPIEJ I NAM WSZYSTKO WYTŁUMACZYŁ I POKIEROWAŁ. Z GÓRY DZIĘKUJE ZA JAKIEŚ ODPOWIEDZI

Autor:  andrzej52 [ 20 kwie 2013, 5:21 ]
Tytuł:  Re: POMOCY

Dobrze, że trafiłeś na nasze forum. Z pewnością otrzymasz podpowiedzi, które Cię i Twoją Mamę właściwie pokierują aby otrzymać dobrą pomoc medyczną jaką my, chorujący na moczówkę, mamy. Początek jest zawsze błądzeniem we mgle. Dobrze, że operacja się udała. Skutek uboczny, choć nie błahy, można opanować. Jeżeli jest to moczówka prosta przysadkowa, to koniecznym będzie wykonanie badań w szpitalu i orzeczenie tego przypadku. Następnie zakwalifikowanie jako choroby przewlekłej i wprowadzenie do leczenia odpowiedniej formy i dawki Minirinu. Szczegóły co i jak piszę na pw.

Autor:  siele88 [ 20 kwie 2013, 13:42 ]
Tytuł:  Re: POMOCY

Dziękuje Panu bardzo za pomoc i udzielone informacje w razie jakichkolwiek wątpliwości będę się kontaktował z Panem mailowo.

Autor:  AniaD [ 06 maja 2013, 13:16 ]
Tytuł:  Re: POMOCY

Witam proponuję wziąć skierowanie do szpitala na endokrynologię i tam bez problemu zdiagnozują ,dadzą minirin i powinno być ok

Autor:  Elka [ 17 maja 2013, 20:10 ]
Tytuł:  Re: POMOCY

Ania ma rację. Wziąść skierowanie do szpitala na oddział endokrynologiczny. Tam zdjagnozują expresowo.
Siele jest coś takiego jak wujek google a tam znajdziesz także w swoim mieście DOBRY ENDOKRYNOLOG - Poszukaj i sprawdź kto z nich zna się na tej chorobie najlepiej. W ten sposób i ja wiele załatwiłam.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/