moczowka.pl
https://moczowka.pl/

moczówka prosta która pojawiła się tak o
https://moczowka.pl/viewtopic.php?f=8&t=2284
Strona 1 z 1

Autor:  Gocha [ 04 lis 2016, 14:32 ]
Tytuł:  moczówka prosta która pojawiła się tak o

Cześć wszystkim :)

Jestem Gosia i mam moczówkę prosta generalnie pojawiła mi się ona od pewnego etapu mojego życia . Lekarze nie mogą stwierdzić do końca dlaczego ona u mnie wystąpiła , bo generalnie maja tezę albo od poważnego uderzenia w głowę lub od urodzenia .
Mniej istotne , jest ze mną juz od 9 lat . Różnie sobie z nia radzę , generalnie nie sprawia mi większych problemów aczkolwiek lekarz powtarza mi ,żeby sie nie odwodnić ani nie "przewodnić " jesli to w ogóle możliwe :)

Jak sobie radzicie z problemami codziennymi typu : zbliża się godzina tabletki i czujecie to ssanie , jak radzicie sobie z bólami głowy , które są niewytrzymania czasem , i jak radzicie sobie z puchnięciem od wody ? Bo osobiście to mi chyba najbardziej drażni , gdzie jako kobieta chce wyglądać zawsze pięknie i fit ale nie zawsze się da ehh

i też chciałam zapytać o sprawę %%% - jak się czujecie po alkoholu czy w ogóle spożywacie alkohol czy tez w ogóle ? Bo generalnie zalecenia lekarzy jest w ogóle nie pic ale chyba wiecie czasem bywa różnie :)

No i najważniejsze pytanie jest tu ktoś może z rejonu Śląsk - Katowice, sosnowiec , Będzin ? :)

Pozdrawiam Gosia ;)

Autor:  AniaD [ 04 lis 2016, 15:45 ]
Tytuł:  Re: moczówka prosta która pojawiła się tak o

Witaj, ja mam moczówkę od 4 lat (operacja przysadki mózgowej )
Czy sobie radzę-muszę:)
jak ssie to pije i siusiam co chwile, potem minirinik i jest ok
Odkąd mam moczówkę przytyłam 10 kg tak mi się zatrzymuje woda w organizmie i z tym niestety nie mogę sobie poradzić bo jak niby mam się odwodnić, przestać brać minirin, wtedy z ubikacji nie schodzę a pragnienie takie że z wanny mogła bym pić.
Co do alkoholu to czasami się zdarza i nie widzę różnicy przed moczówką czy z moczówką

Autor:  Gocha [ 04 lis 2016, 16:18 ]
Tytuł:  Re: moczówka prosta która pojawiła się tak o

no wiesz radzić sobie chyba każdy z nas musi niestety , wiadomo kazdy by chcial byc zdrowy ale no padło na nas tak miało byc :)

aha a powiedz mi prosze jeśli chodzi o bóle głowy i spanie po całych dniach ? Tez tak masz ,że nie możesz się podnieść tylko spać cały dzień i żadna siła boska ne jest w stanie Cie obudzić ?
A własnie rezonans , kocham go . Czy tez masz tak ,że dostajesz kontrast i mdlejesz ? Bo ja automatycznie nie pijąc tam kilka h i nic nie jedząc powoduje to ze mdleje :shock:

Autor:  Kati [ 26 lis 2016, 20:30 ]
Tytuł:  Re: moczówka prosta która pojawiła się tak o

Ja już nie pamiętam ile lat minirin biorę. Prawdę mówiąc nie zauważyłam tej opuchliny wodnej, ale bóle głowy zdarzają się jak przedawkuję tzn zapomnę i wezmę 2x. Może za dużą dawkę macie?
Ssie... hm ja biorę 1x rano 1/2x po południu i 1x na noc, ta połówka to własnie dlatego że brakowało mi 2-3 godzin do kolejnej dawki. Ja nie pilnuje dawek tak co do minuty, zdarza się zapomnieć i wezmę godzinę później albo i dwie bo zorientuję się że zapomniałam jak zaczyna "ssać" :).
Co do alkoholu - u mnie to raczej piwo czy drink niezbyt często i wtedy krócej minirin działa.
A ta senność i bóle głowy to może do neurologa na konsultację jak masz możliwość.
Kontrast źle wspominam, zdrowy człowiek na czczo też źle to znosi, mnie mdliło i zawrotów głowy dostałam musieli mnie łapać :?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/